Parça Eşya Depolama

Parça Eşya Depolama

Artık sadece belirli bir bölüm eşyanızı güvenle saklayabileceğiniz depolama alanları olduğunu biliyor muydunuz? Parça eşya depolama adlandırılan bu sistemden yararlanabilirsiniz. Sözgelimi sadece bir oturma grubu veya birkaç parçadan oluşan beyaz eşyalarınızı güvenlikli tesislerde muhafaza edebiliyorsunuz. Eğer bu yönde bir talebiniz varsa firmamızın etkin hizmetlerinden yararlanmanızı öneriyoruz. Çünkü modern eşya depolarımız bu yöndeki beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak düzeyde. Tek yapmanız gereken eşyalarınızın hacim ve yoğunluğunu bildirmek ve buna göre hizmetlerimizi talep etmek olacaktır. Sonra süreç kendiliğinden işliyor ve hizmetlerimize start veriyoruz. Dilerseniz çalışmalarımızdan nasıl yararlanacağınız noktasında sizleri aydınlatalım.

Ücretsiz Ekspertiz

Hizmetlerimizin başlangıç noktasını hiç kuşkusuz ücretsiz ekspertiz çalışması oluşturuyor. Adreste gerçekleştirilen bu inceleme sonrasında sizlere en net fiyatları verebiliyoruz. Cazip fiyatlar eşliğinde hizmetlerimizi talep etmeniz durumunda bir başka önceliğimizi eşya paketleme ve ambalajlama hizmeti oluşturuyor. Gerekli izolasyon malzemeleri ile koruma altına alınan eşyalarınız ekiplerimiz tarafından uygun araçlara aktarılıyor. Tüm bu işlemlerin ardından gerek nakil gerekse depolama sırasında uygulanacak sigortalama sistemimiz devreye alınıyor. Ayrıca eşya depolama hizmeti adından da anlaşılacağı gibi sadece ev, büro, ofis, atölye ve fabrika tarzında malzemelerin depo alanlarını ifade etmektedir. Buradan hareketle yanıcı, parlayıcı veya patlayıcı özellikler özellikleri bulunan eşya ya da ürünlerin kabul edilmediği bir sistem söz konusudur diyebiliriz

Depolama Fiyatları Boyut ve Hacme Göre Belirleniyor

İzninizle firmamıza ulaşan soruların başında yer alan depolama fiyatları ile ilgili kısa bir ilave bilgi daha paylaşalım. Ücretsiz ekspertiz çalışması sırasında eşyanız görülmeden maalesef sabit bir fiyattan söz etmek mümkün olamamaktadır. Örnek vermek gerekirse ister oturma grupları ister beyaz eşyalar markadan markaya değişiklik gösteren büyüklüklere sahip olmaktadır. Dolayısıyla eşyanın yerinde görülmesi her bakımdan yararlı olacaktır. Bunun dışında tesislerimizin rutubet ya da nem gibi olumsuz hiçbir öge barındırmadığının altını çizmek istiyoruz. Elbette eşyaya zarar vermesi muhtemel kemirgen canlılara karşı da özel tedbirlerle desteklenmiş modern tesislerimizin bulunduğunu anti parantez vurgulamış olalım. Lütfen parça eşya depolama, evden eve nakliyat, sigortalı taşımacılık gibi hizmetlerimiz hakkında sormak veya bilmek istediklerinizi lütfen firmamız ile paylaşınız. Yetkililerimiz sizleri bilmek istediğiniz her konuda aydınlatacaktır. İletişim linkimiz.

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin