Ofis Depolama

Ofis Depolama

Artık günümüz standartlarında modern hizmetler kuşağında ofis depolama tarzında çalışmalarda yer alıyor. Eğer siz de geçici bir süreyle eşyalarınız için bu tarz bir hizmet arıyorsanız web sitemizden lütfen ayrılmayınız. Çünkü uzun yıllardır kendi konseptinde çalışmalarıyla ve referansları ile hizmetinizde olan firmamız bu alanda yeterli düzeyde bilgi birikimine sahiptir. Üstelik depolarımız son derece modern koşullarda dizayn edilmiş güvenlikli tesislerde yer alıyor. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken 7/24 açık bulundurduğumuz telefonlarımızı aramak ve bağlantı kurmak olacaktır. Daha sonra hizmetlerimiz hızlı bir şekilde gelişiyor ve eşyalarınız sizler gelip teslim alana kadar muhafaza altına alınıyor. İsterseniz şimdi de depolarımızın genel özelliklerinden kısaca bahsedelim.

Eşya Depolama Hizmeti Sitemizden Alınır

Az önce de belirttiğimiz üzere eşya depolama tesislerimiz bu amaçla tasarlanmış güvenlikli tesislerden oluşmaktadır. İzninizle bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapalım. Depolarımız gerek ofis büro malzemesi gerekse ev eşyası tarzında eşyalar için tasarlanmıştır. Dolayısıyla yanıcı parlayıcı ve asitli ürünlerin depolanmasına müsait olmayan yerlerdir diyebiliriz. Bu hatırlatma ardından dilerseniz şimdi de süreci başından itibaren nasıl şekillendirdiğiniz noktasında sizleri aydınlatalım. Öncelikle eşyanın bulunduğu yerde bir ekspertiz hizmeti sağlayarak en net fiyatların ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Sonrasında sizlerin belirlediği tarihte uzman ekiplerimiz adresinizde oluyor.

Eşya Paketleme ve Ambalajlama Hizmetimiz Bulunuyor

Tabi eğer büro ya da ofis çok katlı bir binadaysa asansörlü taşıma hizmetlerimizin bulunduğunu hemen belirtelim. Bunun dışında ekiplerimiz eşyaları araçlara almadan önce mutlaka eşya paketleme ve ambalajlama çerçevesinde izolasyon gerçekleştirmektedir. Bu çalışma eşyanın sağlıklı bir şekilde nakil edilmesi ve bekleyeceği depoda korunmasını sağlıyor. Ayrıca depolarımız uluslararası kalite standartlarında inşa edildiğinden rutubet ya da nem gibi eşya zarar verebilecek olumsuzluklardan izole yapıdadır. Bunun yanı sıra kemirgen canlılara karşı ilave tedbirlerin alındığını vurgulamakta yarar görüyoruz. Tabi nakil ve depolama süreci içerisinde geçerli olacak bir eşya sigortalama hizmetimizin bulunduğunu anti parantez belirtelim Dolayısıyla gönül rahatlığı ile hizmetlerimizden yararlanabilir ve eşyalarınızı güvenli depolarımızda bekletebilirsiniz. Lütfen başta ofis depolama olmak üzere diğer tüm hizmetlerimiz ile ilgili olarak sormak istediğiniz her konuda bizlere ulaşınız. Sizleri kapsamlı şekilde bilgilendirmek üzere telefonlarımızın başında olacağız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız

Whatsapp iletişim
Müşteri Hizmetleri
Yardıma mı ihtiyacınız var? Whatsapp'ta bizimle sohbet edin